Rezervační systém

Rezervace týmových studoven je možná od 1.9. 2021

Prostřednictvím rezervačního systému si sami můžete rezervovat týmové studovny. K uskutečnění rezervace je vyžadován dostatečný zůstatek na vašem finančním kontě.

Vstup do rezervačního systému

Jak rezervovat studovnu

  1. Vstupte do rezervačního systému.
  2. Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem (Přihlášení SSO Login - vpravo nahoře).
  3. Zvolte v menu "Teamwork Room Reservation - 1 Hour Granularity". Zobrazí se vám kalendář.
  4. Vyberte požadovanou délku rezervace (možno i přes více polí) kliknutím a tažením myši. Výběr je označen žlutě. Započatá rezervace je označena zeleně.
  5. Rezervaci dokončíte stisknutím tlačítka „Potvrdit rezervaci“. Potvrzená rezervace je označena modře - ujistěte se, že vaše rezervace je v kalendáři modrá.

Rezervaci je také možné uskutečnit u pultu služeb s pomocí knihovníka.

Storno rezervace

Rezervaci je možno bezplatně stornovat nejpozději 24 hodin před začátkem čerpání rezervace, pokud tak učiníte později, je  poplatek za rezervaci nevratný. Pokud při rezervaci zvolíte tlačítko “Zaplatit”, dojde k okamžitému stržení peněz v vašeho konta a rezervaci již nebude možné stornovat bezplatně. Za uvedených podmínek si můžete rezervaci stornovat sami, nebo za pomoci knihovníků buď přímo u pultu, nebo prostřednictvím emailu na info@techlib.cz . Do žádosti uveďte číslo rezervace a ID zákazníka.

V případě, že chcete rezervaci zrušit sami, zvolte v rezervačním systému záložku "Seznam rezervací/Reservation List" a tlačítko "Storno".

Editor: Alena Chodounská Poslední změna: 30.8. 2021 10:08